Velká kancelář v přízemí IHNED k pronájmu

Jedná se o dvě částečně propojené místnosti o celkové rozloze 57 m2. V ceně pronájmu, 17.000 Kč/ měsíc, je vysokorychlostní připojení k internetu, úklid a ostraha. Samozřejmostí je možnost zřízení provozovny a sídla firmy, včetně přejímání pošty. Na své si zde přijde především ten, kdo má rád hodně světla.

K dispozici je sdílená zasedací místnost, kuchyňka, sociální zařízení včetně sprchy, vlastní vyhrazené parkoviště vedle budovy. V přízemí i v 1. patře jsou z důvodu bezpečnosti umístěny kamery se záznamem. Další kamera je nainstalována také venku u cyklostojanů.

Toto členité přízemí může být pronajímáno například jako kanceláře, showroom nebo provozovna služeb. Kancelář lze pronajímat jako celek či jen její část. Prostory jsou ihned k nastěhování, či po dohodě možnost stavebních úprav. Více info na www.coworkingbobr.cz.

V prvním patře funguje několik samostatných kanceláří a coworkingové centrum, v přízemí je provozováno kadeřnictví a nehtová modeláž se samostatnými vchody do budovy.

Disponujeme výbornou dopravní dostupností – nájezd na dálnici D10 je cca 1 minutu jízdy, autobusová zastávka 2 minuty chůze, za 10 minut se dopravíte autobusem na Černý Most. Restaurace a supermarket se nachází 3 minuty chůze od budovy. V nedalekém okolí naleznete více přírodních koupališť, běžeckých a cyklistických tras.

Na prohlídku se můžete objednat právě teď:

bobr@coworkingbobr.cz
+420 728 922 023